İZMİR BALÇOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Balçova İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan Atilla' nın 19 Mayıs Atatürk' ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı

Milletimizin birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğinde neler başarabileceğinin somut bir örneği olan ve gençlerimize armağan edilen 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını milletçe coşkuyla kutluyoruz.
Balçova İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan Atilla' nın 19 Mayıs Atatürk' ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı

     19 Mayıs, bir tarihin başlangıcıdır.19 Mayıs, bir umudun ilk adımıdır. 19 Mayıs, esareti kabul etmeyen, hürriyetinden vazgeçmeyen, zulme ve zalime asla boyun eğmeyen Türk Milletinin varlık yokluk mücadelesinin ilk adımıdır.

     İstiklal mücadelesinin başlangıcını simgeleyen 19 Mayıs'ın aynı zamanda Gençlik ve Spor Bayramı olarak ilan edilmesi, gençlerimize duyduğumuz güvenin ve onlara düşen büyük sorumluluğun da göstergesidir.

     Geleceğimiz, umudumuz Değerli Gençler; aziz şehitlerimizin canları pahasına savundukları bu vatan üzerinde kurulan Türkiye Cumhuriyeti'nin geleceği, sizlere emanet edildi. İnanıyorum ki tüm dünyada ülkemizi daha ileri seviyelere taşıyacak çalışmaların altına imza atacaksınız. İçinizde taşıdığınız sevgi ve heyecanla, daha çok çalışacak ve üreteceksiniz. Bu değerli emaneti yaşatmak ve sonsuza kadar korumak, gelecek kuşaklara en iyi şekilde aktarmak görev ve sorumluluğunuzdur.

    Bu duygu ve düşüncelerle, bağımsızlık mücadelemizin 101.yıl dönümünde, Türkiye Cumhuriyeti' ni bizlere emanet eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, vatan için canını feda eden bütün şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Geleceğimizin teminatı Gençlerimizin '19 Mayıs Atatürk'ü Gençlik ve Spor Bayramını' kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum

 

                                                                                                             Erhan ATİLLA

                                                                                                   İlçe Milli Eğitim Müdürü

Korutürk Mah. Yonca Sk. No19 Kaymakamlık Binası 3. Kat Balçova / İZMİR - (232) 259 36 71 278 50 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.