İZMİR BALÇOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Balçova İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan Atilla 'nın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Balçova İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan Atilla 'nın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

 

Mübarek Ramazan ayını geride bırakırken sevgi, kardeşlik, hoşgörü, paylaşma, kaynaşma ve yardımlaşma günü olan, toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı Ramazan Bayramını  hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz.

Bu yıl Ramazan Bayramını her senekinden farklı olarak, Covit-19 Pandemisiyle mücadele kapsamında, büyüklerimizden ve sevdiklerimizden uzakta evde yaşıyoruz. İletişim ve teknoloji çağı olan günümüzde artık uzaklıkların bir telefon kadar yakın olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu bayram daha güzel gelecek zamanlar için, hepimizin sağlığı için iletişim imkanlarıyla buluşacağız.

Bu sıkıntılı süreçten vatandaşlarımızın sağlıklı bir şekilde kurtulması için canla başla görev yapan başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere, tüm halkımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, bayramın ülkemize ve insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi dileklerimle saygılarımı sunuyorum.

                                                                                                                                                             Erhan ATİLLA

                                                                                                                                                       İlçe Milli Eğitim Müdürü

Korutürk Mah. Yonca Sk. No19 Kaymakamlık Binası 3. Kat Balçova / İZMİR - (232) 259 36 71 278 50 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.