İZMİR BALÇOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan Atilla'nın Engelliler Haftası Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan Atilla'nın Engelliler Haftası Mesajı

 


    Özel gereksinimli bireylerin yaşadığı sorunlarla ilgili farkındalık yaratmak, hayata onların gözünden bakabilmek anlamında Engelliler Haftası oldukça önemli bir zamandır.

      Her bireyin özel olduğu ve gerekli imkânlar sunulduğunda potansiyellerini ortaya koyabilecek güce sahip oldukları gerçeği asla unutulmamalıdır. Yaşamın her alanında kimseye muhtaç olmadan, başarılı ve mutlu bir şekilde yer almak her bireyin hakkıdır. Özel gereksinimli bireylerin, engellerini aşarak hayatın her alanına katılması ve hiçbir engel olmadan eğitim haklarından yararlanmaları için çalışmaya devam edeceğiz.  Her bireyin engelli adayı olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak;  özel gereksinimli bireylerin ve ailelerinin sorunlarının çözümü için hepimiz üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeli ve onların hayatını zorlaştıracak davranışlardan kaçınmalıyız. 

      Balçova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak tüm imkanlarımız ile özel gereksinimli bireylerin her zaman yanında olduk, olmaya devam edeceğiz.

                                                                               

                                                                                 Erhan ATİLLA

                                                                         İlçe Milli Eğitim Müdürü

Korutürk Mah. Yonca Sk. No19 Kaymakamlık Binası 3. Kat Balçova / İZMİR - (232) 259 36 71 278 50 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.